AKCE: DŘEVĚNÉ PELETY A BRIKETY - nejnižší ceny a doprava za polovinu nebo zdarma

Klády v celých délkách z lesa

Surové kmeny - standardně ve 4 m délkách - dovezeno přímo z lesa. Tvrdé dříví. Standardní - minimální množství = 2 hráně 4 m klád (tvrdé) nebo 4 hráně 2 m klád (jehličnaté).

Garantujeme minimálně 90-ti % podíl objednaných dřevin - po domluvě možno dovézt i jiné druhy dříví. Měřeno v prm (rovnaných prostorových metrech) na autě - ale pozor!, po nařezání případně i naštípání se objemy prm mění. Standardní rozměry: šířka mezi klanicemi = 2,3 m; výška klanic 2,4 m; což je při délce klád 4 m: 2,3 x 2,3 x 4 m = 22 prm v jedné hráni.

Dříví vozíme odvozní lesnickou soupravou s hydraulickou rukou o max. kapacitě 66 prm (3 hráně 4 m klád). Jsme schopni zákazníkovi do 8-mi metrů od auta dříví vyrovnat do hrání. Jedná se o "velký" kamión, s max. tonáží povolenou na našich silnicích, tzn: je potřeba mít na vykládce zpevněnou plochu, dostatečné místo a tam kde se bude vykládat bez drátů vedených vzduchem, které by znemožňovaly práci s hydraulickou rukou.

Odeslat poptávku
Klády v celých délkách z lesa
Ceník sortimentu Cena Jednotka
tvrdé (dub, jasan, habr, ...) - standardně 4 m - vč. dopravy 1 090 Kč prm
jehličnaté (borovice, smrk) - standardně 2 m - vč. dopravy 850 Kč prm
měkké listnáče (lípa, topol, olše, …) - standardně 4 m - vč. dopravy 800 Kč prm

  • odvozní souprava s hydr. rukou - min. (standardní) množství jsou 2 hráně 4 m klád nebo 4 hráně 2 m klád = 44 prm; max = 66 prm
  • prm = m3 rovnaný prostorový metr naskládaný na kamiónu
  • cena vč. dopravy je do vzdálenosti 30 km od sídla naší firmyVšechny ceny jsou uvedeny vč. DPH 21%

Poptávkový formulář